Hurtownia kwiatów sztucznych – bukiety, kompozycje, rośliny doniczkowe

11 sierpnia 2020 by Brak komentarzy

Największy wybór sztucznych roślin, które do złudzenia przypominają żywe kwiaty, pnącza, kompozycje, drzewka posiada hurtownia kwiatów sztucznych. Dekoracje stanowią imitację różnych darów natury, które wiernie oddają okazy dominujące o danej porze roku, egzotyczne kwiaty i krzaki. Poszczególne egzemplarze wyróżniają się soczystą zielenią i wyrazistymi barwami pączków kwiatów. Nietuzinkowo wyglądają sztuczne główki, bukiety tulipanów, stroiki z rumianku czy widowiskowe kompozycje do dekoracji biur.

Dekoracje dostępne w hurtowni kwiatów sztucznych

Piękne dekoracje ze sztucznych roślin zdobią mieszkania, domy, firmy, sklepy i zachwycają ludzi, którzy nie potrafią odróżnić ich od żywych kwiatów czy ozdobnych liści. Florystyczne okazy wykonywane są przez wykwalifikowany projektantów oraz florystów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i talentowi potrafią stworzyć inspirujące zielone aranżacje https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/kompozycje-z-kwiatow-sztucznych/. Specjaliści na bieżąco śledzą trendy modowe w tej dziedzinie i potrafią przenieść je na polski rynek.

Hurtownia kwiatów sztucznych realizuje na bieżąco ciekawe aranżacje ze sztucznych roślin, na które jest stałe zapotrzebowanie. Bukiety, kwiaty w doniczkach, drzewka, girlandy, stanowią wyposażenie sklepów a także parków rozrywki. Nieograniczone, florystyczne możliwości są udowodnione podczas realizacji każdego projektu, dla profesjonalistów nie ma granic w zakresie roślin i kwiatów sztucznych. Posiadając w ofercie wysokiej jakości sztuczne kwiaty każdy może samodzielnie stworzyć piękną kompozycję, która ozdobi każde wnętrze.

Oferta hurtowni kwiatów sztucznych

W bogatej ofercie znajduje się taki asortyment:

 • Rośliny ozdobne
 • Gałązki kwiatowe
 • Główki kwiatowe
 • Rośliny doniczkowe
 • Bukiety
 • Zielone ściany
 • Kwiaty nagrobne
 • Bukiety ślubne
 • Kompozycje świąteczne
 • Kompozycje sezonowe
 • Kwiaty doniczkowe
 • Drzewka.

Piękne bukiety dostępne w hurtowni kwiatów sztucznych

Bukiety ze sztucznych kwiatów znajdują zastosowanie w wielu okolicznościach, ponieważ stanowią idealną imitację żywych roślin.Takie aranżacje należą do głównych dekoracji w domach, dekorując salony, jadalnie, sypialnie, kuchnie i korytarze. W ostatnich latach widać coraz większe zainteresowanie takimi ozdobami podczas ważnych uroczystości takich jak: śluby, komunie, chrzciny. Również sale weselne zdobione są sztucznymi gałązkami, girlandami, kwiatami w pięknych wazonach czy koszach. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada dużą gamę bukietów i kompozycji z różnych kwiatów doskonale naśladujących żywe rośliny. Boże Narodzenie i Wielkanoc nie może obejść się bez atrakcyjnych ozdób świątecznych, które pozwalają stworzyć niezwykłą atmosferę spokoju i radości.

Kompozycje ze sztucznych kwiatów odpowiednie są do każdego wnętrza

Czy można nie zakochać się w pięknym bukiecie z czerwonych lub różowych róż, które wyglądają tak pięknie i okazale, że nikomu nie przyjdzie do głowy, że to sztuczne a nie naturalne kwiaty? Pięknie prezentują się w kompozycjach również żonkile, goździki i mieczyki, majestatycznie wystające z wazonu. Duża ilość wersji kolorystycznych pozwala tworzyć wspaniałe ozdoby do każdego pomieszczenia. Restauracje i hotele od dawna dekorują pokoje, korytarze, recepcję za pomocą sztucznych kwiatów, które nie wymagają pielęgnacji i podlewania.

Sztuczne rośliny doniczkowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego nie sposób odróżnić ich od naturalnych odpowiedników. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach, w których żywe kwiaty nie mają zagwarantowanych prawidłowych warunków do wzrostu, na przykład w łazienkach.To niezwykle efektowna dekoracja przedstawiająca cyklamen, pelargonię czy fuksję a także kalateę i bukszpan. Ciekawie zdobią sklepy, biura, domy prywatne.

Ściany utkane zielenią

W nowoczesnych aranżacjach zieleń jest wszechobecna, pojawia się w wielu strefach komfortu przyczyniając się do odczuwania lepszego samopoczucia. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada w ofercie liczne kompozycje, które stanowią świadectwo innowacyjnego podejścia architektury do potrzeb kontaktu z naturą. Zielone ściany utkane ze sztucznej trawy, kwiatów, bukszpanu w pięknych barwach fioletu, różu, błękitu nadadzą każdemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/kwiaty-ekskluzywne/.Taki sposób dekorowania świetnie sprawdza się w miejscach gdzie brakuje światła, gdzie żywe rośliny nie miałyby szans na przeżycie. Zielona ściana pięknie prezentuje się na klatce schodowej czy kuchni bez okna.

Sztuczne kwiaty w różnych aranżacjach

Kompozycje kwiatowe powstające ze sztucznych kwiatów pozwalają stworzyć we wnętrzu specyficzny klimat. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada w katalogu gotowe kompozycje w wielu kształtach i odcieniach o różnych rozmiarach, są to okazy wiszące, leżące i stojące. Bogate kompozycje wykonane są ze sztucznych główek kwiatowych, sztucznych gałązek, liści i trawy.Takie elementy są odpowiednio modelowane tworząc elegancką kompozycję. Sztuczne kompozycje kwiatowe nadają się do wazonów, komponowania wieńców i wiązanek pogrzebowych, tworzenia wianków na głowę a także estetycznych kul ślubnych. Wiele instytucji korzysta ze sztucznych drzewek które pięknie zdobią duże hole, poczekalnie.