Hurtownia kwiatów sztucznych – bukiety, kompozycje, rośliny doniczkowe

Największy wybór sztucznych roślin, które do złudzenia przypominają żywe kwiaty, pnącza, kompozycje, drzewka posiada hurtownia kwiatów sztucznych. Dekoracje stanowią imitację różnych darów natury, które wiernie oddają okazy dominujące o danej porze roku, egzotyczne kwiaty i krzaki. Poszczególne egzemplarze wyróżniają się soczystą zielenią i wyrazistymi barwami pączków kwiatów. Nietuzinkowo wyglądają sztuczne główki, bukiety tulipanów, stroiki z rumianku czy widowiskowe kompozycje do dekoracji biur.

Dekoracje dostępne w hurtowni kwiatów sztucznych

Piękne dekoracje ze sztucznych roślin zdobią mieszkania, domy, firmy, sklepy i zachwycają ludzi, którzy nie potrafią odróżnić ich od żywych kwiatów czy ozdobnych liści. Florystyczne okazy wykonywane są przez wykwalifikowany projektantów oraz florystów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i talentowi potrafią stworzyć inspirujące zielone aranżacje https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/kompozycje-z-kwiatow-sztucznych/. Specjaliści na bieżąco śledzą trendy modowe w tej dziedzinie i potrafią przenieść je na polski rynek.

Hurtownia kwiatów sztucznych realizuje na bieżąco ciekawe aranżacje ze sztucznych roślin, na które jest stałe zapotrzebowanie. Bukiety, kwiaty w doniczkach, drzewka, girlandy, stanowią wyposażenie sklepów a także parków rozrywki. Nieograniczone, florystyczne możliwości są udowodnione podczas realizacji każdego projektu, dla profesjonalistów nie ma granic w zakresie roślin i kwiatów sztucznych. Posiadając w ofercie wysokiej jakości sztuczne kwiaty każdy może samodzielnie stworzyć piękną kompozycję, która ozdobi każde wnętrze.

Oferta hurtowni kwiatów sztucznych

W bogatej ofercie znajduje się taki asortyment:

 • Rośliny ozdobne
 • Gałązki kwiatowe
 • Główki kwiatowe
 • Rośliny doniczkowe
 • Bukiety
 • Zielone ściany
 • Kwiaty nagrobne
 • Bukiety ślubne
 • Kompozycje świąteczne
 • Kompozycje sezonowe
 • Kwiaty doniczkowe
 • Drzewka.

Piękne bukiety dostępne w hurtowni kwiatów sztucznych

Bukiety ze sztucznych kwiatów znajdują zastosowanie w wielu okolicznościach, ponieważ stanowią idealną imitację żywych roślin.Takie aranżacje należą do głównych dekoracji w domach, dekorując salony, jadalnie, sypialnie, kuchnie i korytarze. W ostatnich latach widać coraz większe zainteresowanie takimi ozdobami podczas ważnych uroczystości takich jak: śluby, komunie, chrzciny. Również sale weselne zdobione są sztucznymi gałązkami, girlandami, kwiatami w pięknych wazonach czy koszach. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada dużą gamę bukietów i kompozycji z różnych kwiatów doskonale naśladujących żywe rośliny. Boże Narodzenie i Wielkanoc nie może obejść się bez atrakcyjnych ozdób świątecznych, które pozwalają stworzyć niezwykłą atmosferę spokoju i radości.

Kompozycje ze sztucznych kwiatów odpowiednie są do każdego wnętrza

Czy można nie zakochać się w pięknym bukiecie z czerwonych lub różowych róż, które wyglądają tak pięknie i okazale, że nikomu nie przyjdzie do głowy, że to sztuczne a nie naturalne kwiaty? Pięknie prezentują się w kompozycjach również żonkile, goździki i mieczyki, majestatycznie wystające z wazonu. Duża ilość wersji kolorystycznych pozwala tworzyć wspaniałe ozdoby do każdego pomieszczenia. Restauracje i hotele od dawna dekorują pokoje, korytarze, recepcję za pomocą sztucznych kwiatów, które nie wymagają pielęgnacji i podlewania.

Sztuczne rośliny doniczkowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego nie sposób odróżnić ich od naturalnych odpowiedników. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach, w których żywe kwiaty nie mają zagwarantowanych prawidłowych warunków do wzrostu, na przykład w łazienkach.To niezwykle efektowna dekoracja przedstawiająca cyklamen, pelargonię czy fuksję a także kalateę i bukszpan. Ciekawie zdobią sklepy, biura, domy prywatne.

Ściany utkane zielenią

W nowoczesnych aranżacjach zieleń jest wszechobecna, pojawia się w wielu strefach komfortu przyczyniając się do odczuwania lepszego samopoczucia. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada w ofercie liczne kompozycje, które stanowią świadectwo innowacyjnego podejścia architektury do potrzeb kontaktu z naturą. Zielone ściany utkane ze sztucznej trawy, kwiatów, bukszpanu w pięknych barwach fioletu, różu, błękitu nadadzą każdemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru https://www.kwiatysztuczne.pl/kategorie/kwiaty-ekskluzywne/.Taki sposób dekorowania świetnie sprawdza się w miejscach gdzie brakuje światła, gdzie żywe rośliny nie miałyby szans na przeżycie. Zielona ściana pięknie prezentuje się na klatce schodowej czy kuchni bez okna.

Sztuczne kwiaty w różnych aranżacjach

Kompozycje kwiatowe powstające ze sztucznych kwiatów pozwalają stworzyć we wnętrzu specyficzny klimat. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada w katalogu gotowe kompozycje w wielu kształtach i odcieniach o różnych rozmiarach, są to okazy wiszące, leżące i stojące. Bogate kompozycje wykonane są ze sztucznych główek kwiatowych, sztucznych gałązek, liści i trawy.Takie elementy są odpowiednio modelowane tworząc elegancką kompozycję. Sztuczne kompozycje kwiatowe nadają się do wazonów, komponowania wieńców i wiązanek pogrzebowych, tworzenia wianków na głowę a także estetycznych kul ślubnych. Wiele instytucji korzysta ze sztucznych drzewek które pięknie zdobią duże hole, poczekalnie.