Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski

30 września 2020 by Brak komentarzy

Wieczór kawalerski to szczególna noc, a w niektórych przypadkach nawet weekend. Jest to pożegnanie się z przysłowiową “wolnością” i spędzenie ostatniej nocy ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi oraz kolegami. Ma to być noc pełna wrażeń. Jednak zanim wieczór kawalerski Kraków się odbędzie, świadek Pana Młodego ma sporo spraw na głowie oraz problemów. Organizacja tak szczególnego wydarzenia nie jest łatwym przedsięwzięciem. Na szczęście mamy Internet, który służy nam jako źródło wielu inspiracji.

Domówka

Pierwsze co nam w ogóle przychodzi do głowy to po prostu wieczór kawalerski Kraków spędzony na domówce. Taki wieczór kawalerski najlepiej urządzić u osoby, która mieszka w domku jednorodzinnym, aby impreza mogła trwać całą noc. Na domówce nie może zabraknąć dobrego jedzenia, dobrego alkoholu, gier i zabaw, muzyki czy też oczywiście dobrego towarzystwa. W gestii świadka poza organizacją samej zabawy jest również zaproszenie wszystkich najbliższych przyjaciół oraz kumpli Pana Młodego. Nie popełnijmy żadnej wpadki. Nie może zabraknąć żadnej ważnej osoby. W innym wypadku impreza okazałaby się totalną wpadką.

Sprawdź także:

Ekstremalne rozrywki dla odważnych mężczyzn

Wiadomo, że panowie lubią się ostro zabawić. Lubią także poczuć trochę adrenaliny. Jeśli przede wszystkim Pan Młody należy właśnie do takich osób, to na pewno warto pójść w tę stronę. Możliwości na rynku jest całe mnóstwo. Rozbudowana oferta na pewno nam nie pomaga na zdecydowanie się na jedną konkretną ofertę. Mamy do wyboru gokarty, skoki ze spadochronem, paintball, domy strachu, wesołe miasteczka czy też escape roomy. Jak widzimy oferta jest bardzo szeroka. Oczywiście najczęściej tego rodzaju rozrywki są dopiero wstępem do wieczoru kawalerskiego. Po tego rodzaju rozrywce panowie przenoszą się na imprezę czy też robią sobie wojaże po najlepszych klubach nocnych. Tam oczywiście nie może zabraknąć dobrych alkoholi, muzyki i zabawy. Nie powinniśmy jednak zbytnio przesadzać z ostrą zabawą. Mamy na myśli oczywiście striptizerki. Musimy wiedzieć czy Pan Młody sobie tego życzy. Jeśli tak, to mamy zielone światło. Jednak gdy jest przeciwny, to nie róbmy mu na złość, ponieważ nie będzie się czuł zbyt dobrze na swoim wieczorze kawalerskich Kraków.

Polecamy:

 

Weekend w dużym mieście

Na pewno wielu mężczyzn wybiera wieczór kawalerski w dużym mieście. Takim przykładem jest chociażby wieczór kawalerski Kraków. Poza Krakowem wielu mężczyzn wybiera się na wieczór kawalerski do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Zakopanego czy też do Sopotu. Oczywiście do innego miasta nie udamy się na jeden wieczór. Najczęściej jest to cały weekend. W związku z tym świadek w takim wypadku ma jeszcze więcej pracy. Musimy zorganizować sam transport, noclegi i atrakcje na miejscu. Jest z tym troszkę zachodu. Nie da się ukryć.

Co poniektórzy decydują się na organizację wieczoru kawalerskiego jeszcze dalej, a więc poza granicami naszego kraju. Jest to już oczywiście spory wydatek. Taki wypad z kolei minimum trwa kilka dni. Czasem jest to nawet wypoczynek tygodniowy. Brzmi świetnie, ale jest to jeszcze nie tak bardzo popularne.

Kto finansuje wieczór kawalerski?

Wiemy już, że to świadek organizuje wieczór kawalerski Kraków. Jednak kto za to wszystko płaci? Rzecz jasna, że nie sam świadek. Najczęściej wieczór kawalerski Kraków to impreza składkowa. Świadek przedstawia najczęściej wszelkie koszty i przedstawia kompanom po ile się składają. Oczywiście składki nie uiszcza Pan Młody. W końcu to jego impreza.

Czy na wieczorze kawalerskim Kraków pojawiają się jeszcze jakieś koszty? Raczej nie. Oczywiście pod warunkiem, że świadek wszystkie wydatki dokładnie zaliczył. Jedyne co warto jeszcze wziąć pod uwagę to prezent dla Pana Młodego. Prezent jest mile widziany. Jednak nie obawiajmy się. Nie musi to być w żadnym wypadku specjalnie drogi prezent. Raczej warto ten prezent potraktować jako pamiątkę. Wiadomo, że Pan Młody może ze swojego wieczoru kawalerskiego niewiele pamiętać. Prezent na pewno będzie miłym gestem.

Podsumowując temat na pewno warto się przyłożyć do organizacji wieczoru kawalerskiego. Co więcej powinniśmy to zrobić z dużym wyprzedzeniem. Im więcej atrakcji planujemy, tym lepiej wcześniej się wziąć za ich planowanie. Możemy nawet nie przypuszczać, ile to wszystko wymaga zaangażowania i jednak nam nie wystarczy na wszystko czasu. Jako świadek mamy sporo obowiązków i możemy czuć presję. Chcemy, aby wszystko przebiegało bez żadnego problemu. W związku z tym musimy dać z siebie wszystko. Należy zaangażować się się w stu procentach.

Oczywiście jest już mnóstwo firm w sieci, które proponują organizację wieczoru kawalerskiego od A do Z. Czy warto skorzystać z takiej firmy? Jeśli mamy duży budżet, to możemy. Jednak jeśli chcemy się wykazać, to lepiej zajmijmy się wszystkim samodzielnie. Nasze zaangażowanie i ciężka harówka na pewno zostaną zauważone. Będzie bardzo sympatycznie. Do tego już na sam koniec należy dodać, że bardzo dużo zależy od towarzystwa, na które nie mamy zbyt dużego wpływu.